Strona Główna » Thermo King » Thermo King Yanmar TK 2.49 części » Yanmar TK 2.49 zawory głowicy

Yanmar TK 2.49 zawory głowicy - ssący i wydechowy

Zawory głowicy silnika ThermoKing TK 2.49 który znalazł zastosowanie w agregatach chłodniczych- zawór ssący i zawór wydechowy silnika Thermo King Yanmar TK 249.

Oprócz zaworów głowicy do silnika Yanmar TK2.49 w naszym sklepie można znaleźć także takie części jak: termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, tuleje itp.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

 

Czy wiesz że…

Doświadczenia wykazały, że dla założonych warunków ruchu istnieje określona, optymalna wartość ciśnienia wewnętrznego w oponach, przy której samochód wykazuje najmniejszy opór toczenia. Przy jeździe np. po suchym piasku z szybkością 15 km/godz. pod pełnym obciążeniem samochód na oponach 18,00-29 wykazuje najmniejszy opór toczenia przy ciśnieniu wewnętrznym w oponach, równym 1,7-2,2 kG/cm2, natomiast samochód na oponach 24,00-29 daje najmniejszy opór toczenia przy ciśnieniu 1,4-1,9 kG/cm2.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies