Strona Główna » Thermo King » Thermo King Yanmar TK 2.49 części » Yanmar TK 2.49 wtryskiwacze

Yanmar TK 2.49 końcówki wtryskiwaczy i pompa wtryskowa

Wszystkie elementy układu wtryskowego silnika Thermo King Yanmar TK 2.49, który znalazł zastosowanie w agregatach chłodniczych marki Thermo King.

Końcówki wtryskiwaczy, pompa wtryskowa, kompletne wtryskiwacze do ThermoKing Yanmar TK 249 dostępne w naszym sklepie.

Końcówki wtryskiwaczy do silnika Thermo King Yanmar TK2.49 oraz kompletne wtryskiwacze do tego silnika posiadamy we wszystkich wersjach.

W naszym sklepie mogą Państwo znaleźć także inne części np.:  termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, tuleje itp.

Zapytaj również o możliwość regeneracji swoich wtryskiwaczy lub pompy wtryskowej.

 

Czy wiesz że…

Opony tego typu różnią się od opon standardowych (uniwersalnych) jedynie wysoce rozczłonkowaną rzeźbą bieżnika, o występach których wysokość dochodzi do kilkudziesięciu mm. Współczynnik wypełnienia rysunku rzeźby bieżnika tych opon zawiera się w granicach 15-50%. Ich nośność i wymiary nominalne są analogiczne, jak opon standardowych. Mocne, ukośnie położone występy zapewniają wysoką przyczepność do wszelkich nawierzchni. Zwarta kompozycja rzeźby bieżnika umożliwia eksploatację tej opony również na drogach o twardej nawierzchni. Ten typ opon przewidziany został specjalnie do samochodów ciężarowych, eksploatowanych na drogach gruntowych, na budowach, w kopalniach, przy robotach ziemnych. Przyczepność we wszystkich kierunkach zapewniają kanciaste występy ósemkowe, rozstawione w dwóch głównych rzędach obwodowych, oraz mocne, przechodzące w bark występy krawędziowe. Znaczna liczba kanciastych krawędzi powiększa przyczepność również do twardych nawierzchni.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies