Strona Główna » Thermo King » Thermo King Yanmar TK 2.49 części » Yanmar TK 2.49 tłoki, pierścienie...

Yanmar TK 2.49 pierścienie tłokowe, tłoki

Nominalne (STD) i nadwymiarowe pierścienie tłokowe do dwucylindrowego silnika wysokoprężnego Yanmar TK 249 a także tłoki (osobno lub w zestawie z pierścieniami i sworzniem)  znajdziesz na półkach naszego magazynu.
 
Nasi wykwalifikowani mechanicy naprawią każdą usterkę, która wystąpiła w twojej jednostce napędowej Yanmar TK 249. Możemy również wykonać kompleksowy remont twojego silnika. Posiadamy wszystkie części zamienne do Yanmar TK 249.
 
Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies