Strona Główna » Thermo King » Thermo King Yanmar TK 2.49 części » Yanmar TK 2.49 korbowód

Yanmar TK 2.49 korbowód

Korbowód Thermo King Yanmar TK 2.49 - w ofercie naszego sklepu korbowód silnika ThermoKing Yanmar TK 2.49, który znalazł zastosowanie w agregatach chłodniczych marki Thermo King.

Thermo King Yanmar TK 2.49 tulejka korbowodu

Tulejka korbowodowa do Thermo King Yanmar TK 2.49. Tulejki korbowodowe do silników Thermo King Yanmar TK 2.49 i innych.

Zapytaj również o panewki do tego korbowodu.

Oprócz korbowodu do silnikaYanmar TK2.49, Yanmar TK249 sprzedajemy także inne części np.: panewki, termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, tuleje itp.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

 

Czy wiesz że…

Główną zaletą ogumienia bezdętkowego jest zwiększone bezpieczeństwo jazdy a tym samym możliwość podwyższenia maksymalnej szybkości pojazdów. Wynika to z faktu, że w razie uszkodzenia opony powietrze nie uchodzi z niej w sposób gwałtowny, przeciwdziała temu bowiem warstwa gumy uszczelniającej. Pojazd z uszkodzonym ogumieniem można więc spokojnie wyhamować, a często również doprowadzić do bazy bez konieczności zmiany koła. Opona bezdętkowa jest lżejsza, niż kompletne ogumienie klasyczne, składające się z opony, dętki i ochraniacza. Tak np. opony bezdętkowe produkcji radzieckiej do samochodów ciężarowych wykazują ciężar o 2-7 kG niższy niż kompletne ogumienie dętkowe o tych samych wymiarach. Wpływa to korzystnie na własności ruchowe, charakterystykę drganiową i kierowanie pojazdem, nie mówiąc o mniejszym zużyciu cennych surowców.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies