Strona Główna » Thermo King » Thermo King Yanmar TK 2.49 części » Yanmar TK 2.49 wał korbowy

Yanmar TK 2.49 wał korbowy

Wał korbowy silnika ThermoKing Yanmar TK 2.49, który możemy spotkać w agregatach chłodniczych marki Thermo King.

Wał korbowy wszystkich wersji silnika Yanmar TK2.49, dostępny na miejscu, z naszego magazynu.

Oprócz wałów korbowych do silnika Thermo King Yanmar TK 249 sprzedajemy także inne części np.: pompy wody, termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, tuleje itp.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.


Czy wiesz że…

Opony przeznaczone specjalnie do jazdy po piaszczystym gruncie mają bieżniki o gładkiej powierzchni, ewentualnie tylko z rowkami prowadzącymi, natomiast opony przeznaczone do jazdy po miękkich, wilgotnych i gliniastych gruntach posiadają bieżniki o wysokich i szeroko rozstawionych występach w rodzaju ostróg, wgniatających się w miękki grunt. Występy bieżnika są zwykle tak usytuowane, aby w czasie jazdy następowało' samoczynne oczyszczanie rzeźby. Wśród różnych typów opon terenowych można wyodrębnić: opony terenowe konwencjonalne, opony z regulowanym ciśnieniem wewnętrznym, opony półeliptyczne, opony walcowe, opony o szerokim profilu.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies