Strona Główna » Thermo King » Thermo King Yanmar TK 2.49 części » Yanmar TK 2.49 pompa oleju

Yanmar TK 2.49 pompa oleju

Pompa oleju do silnika ThermoKing Yanmar TK 2.49, który znalazł zastosowanie w agregatach chłodniczych marki Thermo King.

Oprócz pompy oleju silnika Thermo King Yanmar TK2.49 sprzedajemy także inne części np.: pompy paliwa, tłoki, tuleje termostaty, głowice, bloki silnika, tłoki, zawory głowicy itp.

W ofercie naszego sklepu znajdziesz części do wszystkich silników Yanmar TK 2.49, które są stosowane w agregatach chłodniczych.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

 

Czy wiesz że…

Mimo to opony bezdętkowe znalazły szerokie zastosowanie w samochodach, głównie osobowych. W latach 1958-60 można było nawet przypuszczać, że w krótkim czasie wyprą one zupełnie opony dętkowe w odniesieniu do tego typu pojazdów. Przemawiał za tym gwałtowny wzrost produkcji opon bezdętkowych. Po tym okresie rozwój ogumienia bezdętkowego został jednak wyraźnie zahamowany, szczególnie wśród producentów europejskich. Obecnie większy nacisk kładzie się raczej na rozwój ogumienia klasycznego, tj. składającego się z opony i dętki. W przypadkach gdy chodzi o uzyskanie zwiększonego stopnia bezpieczeństwa zastosowanie znajdują opony bezdętkowe podwójne.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies