Strona Główna » Thermo King » Thermo King Yanmar TK 2.49 części » Yanmar TK 2.49 głowica

Yanmar TK 2.49 głowica

Głowica silnika Thermo King Yanmar TK 2.49, który znalazł zastosowanie w agregatach chłodniczych marki Thermo King.

Wszystkie części silnikowe marki Yanmar TK2.49, Yanmar 249, Yanmar 2.49 dostępne od ręki.

Głowica, zawory głowicy, gumki uszczelniające lub uszczelniacze zaworowe do silnika Thermo King Yanmar TK 249.

Oprócz głowicy do silnika ThermoKing Yanmar TK 2.49 sprzedajemy także inne części np.: pompy paliwa, tłoki, tuleje termostaty, bloki silnika itp.

Oferujemy zarówno głowice gołe, jak i kompletne, uzbrojone z zaworami. Do głowic mamy wszystkie rodzaje uszczelek i uszczelniaczy, niezbędne do złożenia silnika.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

 

Czy wiesz że…

Niektórzy producenci opon, np. Seibelring w USA, umieszczają mieszankę uszczelniającą w zamkniętych komorach pod koroną opony, aby w ten sposób uniemożliwić jej w czasie eksploatacji przemieszczanie się pod wpływem siły odśrodkowej i podwyższonej temperatury. Inni, np. Pirelli we Włoszech, wprowadzają do niektórych typów opon specjalny roztwór do uszczelniania śladów przebicia. Najczęstszy typ opony bezdętkowej charakteryzuje jednak tylko jednolita warstwa uszczelniająca. Wobec braku dętki zawór do wypełniania opony powietrzem umocowany jest przy użyciu szczelnych podkładek gumowych, bezpośrednio na ściance obręczy.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies