Strona Główna » Thermo King » Thermo King Yanmar TK 2.49 części » Yanmar TK 2.49 panewki

Yanmar TK 2.49 panewki

Panewki wału korbowego, panewki korbowe, główne i pierścienie oporowe wału korbowego silnika Thermo King Yanmar TK 2.49, który znalazł zastosowanie w agregatach chłodniczych marki Thermo King.

UWAGA! Do wszystkich modeli silnikówThermoKing Yanmar TK 2.49 mamy nie tylko panewki w wymiarze nominalnym, ale również panewki nadwymiarowe (tym samym istnieje możliwość wykonania szlifu uszkodzonego wału Yanmar TK 249.

Do wałów korbowych Thermo King Yanmar TK 2.49 oferujemy między innymi:

  • Panewki korbowodowe Thermo King Yanmar TK 2.49
  • Panewki główne Thermo King Yanmar TK 2.49
  • Pierścienie oporowe Thermo King Yanmar TK 2.49
  • Księżyce wału korbowego (pół księżyce oporowe) wszystkie wersje)

Udostępniamy wszystkie wymiary wałów, konieczne do przeprowadzenia szlifu wałów.

Zadzwoń lub napisz, by uzyskać więcej informacji.


Czy wiesz że...

Obok licznych zalet, ogumienie bezdętkowe ma też i pewne wady, z których w pierwszym rzędzie trzeba wymienić stopniową, chociaż powolną utratę własności samouszczelniających. Ogumienie bezdętkowe wymaga bardziej starannego wykonania obręczy. Naprawa większych uszkodzeń jest bardziej kłopotliwa, niż w przypadku ogumienia dętkowego. Użytkownikom indywidualnym, którzy nie dysponują sprężarkami nastręcza też pewne trudności napełnianie opon bezdętkowych powietrzem, do czego niezbędne jest uderzeniowe rozwarcie ciśnieniem stopek opony nałożonej na obręcz.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies