Strona Główna » Thermo King » Thermo King Yanmar TK 2.44 części » Yanmar TK 2.44 zawory głowicy

Yanmar TK 2.44 zawory głowicy - ssący i wydechowy

Zawory głowicy silnika ThermoKing TK 2.44 który znalazł zastosowanie w agregatach chłodniczych - zawór ssący i zawór wydechowy silnika Thermo King Yanmar TK 244.

Oprócz zaworów głowicy do silnika Yanmar TK2.44 w naszym sklepie można znaleźć także takie części jak: termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, tuleje itp.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

 

Czy wiesz że…

Na tę warstwę stosowane były w ubiegłych latach mieszanki gumowe z kauczuku naturalnego i z różnych kauczuków syntetycznych, obecnie jednak coraz częściej używany jest kauczuk chloro-butylowy łączący w sobie cechę zadowalającej kleistości z charakteryzującą w ogóle kauczuki butylowe znaczną odpornością na przenikanie gazów i na starzenie. Zadaniem warstwy wewnętrznej jest uniemożliwienie przenikania powietrza wokół stopek osadzonych na obręczy i przez ścianki opony, pełni więc ona w pewnym sensie tę samą rolę co dętka. Dalszym zadaniem jest szczelne oblepianie przedmiotów np. gwoździ wbitych w oponę i natychmiastowe wypełnienie uszkodzeń, które mogą nastąpić w czasie jazdy.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies