Strona Główna » Thermo King » Thermo King Yanmar TK 2.44 części » Yanmar TK 2.44 uszczelniacz wału

Yanmar TK 2.44 uszczelniacz wału

Uszczelniacze wału korbowego do silnika ThermoKing Yanmar TK 2.44, który możemy spotkać w  agregatach chłodniczych marki Thermo King.

Wszystkie wersje simeringów silnika Yanmar TK 244 dostępne u nas, z magazynu. Uszczelniacze wału korbowego do silnika  (od strony koła zamachowego) oraz simering przód (od strony koła pasowego).

Wszystkie wersje simeringów dostępne od ręki, u nas na magazynie.

Oprócz  uszczelniaczy wału korbowego do silnika Yanmar TK2.44 sprzedajemy także inne części np.:  termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, tuleje itp.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

 

Czy wiesz że…

Pierwsze samochody ciężarowe posiadały koła drewniane z żelaznymi obręczami. Potem obręcze żelazne zastąpione zostały obręczami z gumy - masywami. Przetrwały one przez długie lata na samochodach ciężarowych, bowiem zastosowanie pneumatyków przystosowanych do przenoszenia wysokich obciążeń długo stanowiło nierozwiązalny problem. Aby nadać oponie wymaganą nośność, trzeba było zastosować znaczną liczbę warstw, a więc znacznie pogrubić ścianki opony, które z kolei ulegając znacznym odkształceniom grzały się i ulegały szybkiemu zniszczeniu.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies