Strona Główna » Thermo King » Thermo King Yanmar TK 2.44 części » Yanmar TK 2.44 wał korbowy

Yanmar TK 2.44 wał korbowy

Wał korbowy silnika ThermoKing Yanmar TK 2.44, który możemy spotkać w agregatach chłodniczych marki Thermo King.

Wał korbowy wszystkich wersji silnika Yanmar TK2.44, dostępny na miejscu, z naszego magazynu.

Oprócz wałów korbowych do silnika Thermo King Yanmar TK 2.44 sprzedajemy także inne części np.: pompy wody, termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, tuleje itp.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

 

Czy wiesz że…

O wprowadzeniu ogumienia powietrznego można było pomyśleć dopiero wtedy, gdy rozpowszechniła się produkcja tkaniny kordowej. Ponieważ tymczasem przyjęła się już na dobre produkcja opon drutowych do samochodów osobowych, ten sam typ opon poczęto stosować również w samochodach ciężarowych. Pierwsze opony ciężarowe pojawiły się na rynku w 1924 r. i zaczęły się. powoli rozpowszechniać w ostrej walce konkurencyjnej z masywami. Przejście z masywów na opony powietrzne było utrudnione m. in. faktem, że konstrukcja ówczesnych samochodów ciężarowych nie zawsze dopuszczała zastosowanie kół o większej szerokości.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies