Strona Główna » Thermo King » Thermo King Yanmar TK 2.44 części » Yanmar TK 2.44 pompa wody

Yanmar TK 2.44 pompa wodna

Pompa wody silnika ThermoKing Yanmar TK 2.44, który znalazł zastosowanie w agregatach chłodniczych marki Thermo King.

Pompa wody wszystkich wersji silnika Yanmar TK 2.44. Sprzedajemy też części zamienne do silnika Yanmar TK 244 np.: termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, uszczelniacze i uszczelki, tuleje itp.

Posiadamy wszystkie części zamienne  do silnika Thermo King Yanmar TK2.44, który znalazł zastosowanie w agregatach chłodniczych.

 

Czy wiesz że…

Początkowo zastosowanie znalazły obręcze z odejmowanym obrzeżem, a następnie dla opon do samochodów osobowych i dla opon mniejszych do samochodów ciężarowych zaczęto stosować również obręcze wgłębione, które Dunlop proponował już w 1894 r. Pierwsze opony wysokociśnieniowe do samochodów osobowych charakteryzowały się dużą średnicą i małą szerokością profilu. Średnica osadzenia tych opon wynosiła początkowo 27 cali i w miarę rozwoju konstrukcji i technologii opon malała poprzez niemal wszystkie stopnie liczb całkowitych aż do średnicy 13-14 cali, która charakteryzuje dzisiaj znaczną część opon nowoczesnych samochodów. W tym czasie szerokość opon wzrastała jednocześnie ze spadkiem średnicy osadzenia. Pierwsze opony posiadały szerokość około 3-3,5 cala, a opony dzisiejsze osiągają 8,5 cala przy średnicy osadzenia 13 lub 14 cali. Opony specjalne osiągają szerokość nawet znacznie większą. Zmianie wymiarów opony towarzyszyły zmiany ciśnienia wewnętrznego. Rozwój wymiarowy opony do samochodu osobowego, przeznaczonej do pracy w jednakowych warunkach eksploatacji.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

 

 


copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies