Strona Główna » Thermo King » Thermo King Yanmar TK 2.44 części » Yanmar TK 2.44 korbowód

Yanmar TK 2.44 korbowód

Korbowód Thermo King Yanmar TK 2.44 - w ofercie naszego sklepu korbowód silnika ThermoKing Yanmar TK 2.44, który znalazł zastosowanie w agregatach chłodniczych marki Thermo King.

Thermo King Yanmar TK2.44 tulejka korbowodu

Tulejka korbowodowa do Thermo King Yanmar TK 2.44. Tulejki korbowodowe do silników Thermo King Yanmar TK 2.44 i innych.

Zapytaj również o panewki do tego korbowodu.

Oprócz korbowodu do silnikaYanmar TK2.44, Yanmar TK244 sprzedajemy także inne części np.: panewki, termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, tuleje itp.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

 

Czy wiesz że…

Pod naporem ciśnienia wewnętrznego, osnowa ulega pewnemu rozszerzeniu i wywiera na pierścienie bieżnikowe nacisk znacznie przewyższający wartość niezbędną do zabezpieczenia pierścieni przed obrotem lub zerwaniem z osnowy wskutek oddziaływania sił, powstających w czasie jazdy. Minimum ciśnienia, niezbędnego do unieruchomienia pierścieni, wynosi zwykle mniej, niż 0,5 kG/cm2. Ponieważ drutówka pierścieni bieżnych nie jest uważana za część składową osnowy, w razie nagłej potrzeby można jechać na samej osnowie. Jest to jedna z licznych wymienianych przez producenta zalet tego typu opon; spośród innych trzeba zacytować: zwiększony komfort jazdy jako efekt dzielonego bieżnika, którego poszczególne części mają zdolność do ulegania jedynie lokalnym odkształceniom pod wpływem niewielkich przeszkód, bez przekazywania tych odkształceń całej oponie, dobrą przyczepność, szczególnie w kierunku poprzecznym do płaszczyzny koła dzięki stale otwartym żłobkom obwodowym, wysoką ekonomiczność opony, wynikającą z możliwości wielokrotnego zmieniania bieżnika bez udziału zakładu regeneracyjnego, zwiększone bezpieczeństwo jazdy dzięki możliwości łatwego dostosowania wymiennych pierścieni bieżnych, produkowanych o różnych profilach, do aktualnie występujących warunków drogowych, cichobieżność przy braniu ostrych zakrętów, jako wynik dużej elastyczności opony.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies