Strona Główna » Thermo King » Thermo King Yanmar TK 2.44 części » Yanmar TK 2.44 tłoki, pierścienie...

Yanmar TK 2.44 pierścienie tłokowe, tłoki

Nasza firma prowadzi sprzedaż wysyłkową na teren całej Polski (kurierem DHL) a także stacjonarną (dostępne od ręki) nadwymiarowych i STD (nominalnych) pierścieni tłokowych do 2-cylindrowego silnika Diesel Yanmar TK 244. Mamy możliwość sprowadzenia dla Ciebie także tłoków to tej jednostki napędowej w kompletach ze sworzniem i pierścieniami.
 
Jeżeli szukasz innej części zamiennej do tej jednostki napędowej u nas się w nią zaopatrzysz. Przykładowe komponenta i części składowe to m.in. bloki silnika, głowice, pompy wody, tłoki, wału korbowe, sworznia, tuleje, uszczelki w kompletach na cały silnik, uszczelki głowicy i wiele innych.
 
Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies