Strona Główna » Thermo King » Thermo King Yanmar TK 2.44 części » Yanmar TK 2.44 panewki

Yanmar TK 2.44 panewki

Panewki wału korbowego, panewki korbowe, główne i pierścienie oporowe wału korbowego silnika Thermo King Yanmar TK 2.44, który znalazł zastosowanie w agregatach chłodniczych marki Thermo King.

UWAGA! Do wszystkich modeli silników ThermoKing Yanmar TK 2.44 mamy nie tylko panewki w wymiarze nominalnym, ale również panewki nadwymiarowe (tym samym istnieje możliwość wykonania szlifu uszkodzonego wału Yanmar TK 244.

Do wałów korbowych Thermo King Yanmar TK 2.44 oferujemy między innymi:

  • Panewki korbowodowe Thermo King Yanmar TK 2.44
  • Panewki główne Thermo King Yanmar TK 2.44
  • Pierścienie oporowe Thermo King Yanmar TK 2.44
  • Księżyce wału korbowego (pół księżyce oporowe) wszystkie wersje)

Udostępniamy wszystkie wymiary wałów, konieczne do przeprowadzenia szlifu wałów.

Zadzwoń lub napisz, by uzyskać więcej informacji.

 

Czy wiesz że...

Ciężar opony z wymiennym bieżnikiem jest analogiczny jak opon zwyczajnych. Pod pierścienie bieżne mogą być łatwo podsuwane stopki („hace-le“) wolframowe o dużej odporności na ścieranie. Opony typu BS3 mogą być eksploatowane przy szybkości do 200 km/ godz. Zalecane ciśnienie wewnętrzne jest o 0,2-0,4 kG/cm2 wyższe niż opon zwyczajnych o tych samych wymiarach. Brak dostatecznych danych eksploatacyjnych uniemożliwia na razie ocenę tego typu opon.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies