Strona Główna » Thermo King » Thermo King Yanmar TK 2.44 części » Yanmar TK 2.44 pompa oleju

Yanmar TK 2.44 pompa oleju

Pompa oleju do silnika ThermoKing Yanmar TK 2.44, który znalazł zastosowanie w agregatach chłodniczych marki Thermo King.

Oprócz pompy oleju silnika Thermo King Yanmar TK2.44 sprzedajemy także inne części np.: pompy paliwa, tłoki, tuleje termostaty, głowice, bloki silnika, tłoki, zawory głowicy itp.

W ofercie naszego sklepu znajdziesz części do wszystkich silników Yanmar TK 2.44, które są stosowane w agregatach chłodniczych.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

 

Czy wiesz że…

Dzięki znacznej rozciągliwości obrzeży zakładanie opony na obręcz nie nastręczało szczególnych trudności, chociaż związane było z niebezpieczeństwem uszkodzenia delikatnych stopek. Obrzeża elastyczne przestały spełniać zadania z chwilą wprowadzenia opon balonowych pracujących pod obniżonym ciśnieniem. W oponach tych dętka naciskała na obrzeże już ze znacznie mniejszą siłą, nie zawsze wystarczającą, aby się przeciwstawić siłom zrywającym oponę z obręczy, szczególnie na zakrętach lub przy raptownym hamowaniu. Niebezpieczeństwo zerwania opony z obręczy koła powiększały jeszcze wzrastające siły odśrodkowe jako skutek ciągle rosnących szybkości samochodu. Następnie wprowadzone zostały na rynek opony drutowe, tj. mające rdzeń z drutu w nierozciągliwym obrzeżu prostej konstrukcji. Takie obrzeża utrzymały się do dziś. Umożliwiają one zawężenie tolerancji wykonawczych średnicy osadzenia opony, co ma wielkie znaczenie ze względu na montaż koła i na jego wyważenie. Twarda stopka stała się mniej wrażliwa na uszkodzenia. Sztywne, nierozciągliwe obrzeża opony gwarantują jej bezpieczne osadzenie na obręczy niezależnie od rozmiarów przekroju opony, od ciśnienia wewnętrznego, od warunków eksploatacyjnych. Wymagają one jednakże stosownych obręczy.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies