CZĘŚCI DO SILNIKÓW MASZYN BUDOWLANYCH
+ 48 606 540 903 sklep@geneus.pl

Komatsu S6D105 uszczelka głowicy

Oprócz uszczelki pod głowicę, zestawy uszczelek do silnika Komatsu S6D105, posiadamy również inne uszczelki: uszczelniacz wału korbowego, uszczelniacze zaworowe, uszczelki kolektorów oraz uszczelki klawiatury (uszczelka pokrywy zaworowej).

  • Komatsu S6D105-1
  • Komatsu S6D105-b-1
  • Komatsu S6D105-b2
  • Komatsu S6D105-b22

Uszczelka głowicy do silnika Komatsu S6D105, który funkcjonuje w ładowarkach, koparkach Komatsu oraz maszynach budowlanych dostępna od ręki.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat części zamiennych.

 

Czy wiesz, że…

Sprzęgłem nazywa się urządzenie do połączenia lub łączenia i rozłączania wałów, stanowiących najczęściej wzajemne przedłużenie. Każde sprzęgło składa się z części napędzającej (człon czynny) i części napędzanej (człon bierny), oraz łącznika sprzęgła, tj. części łączącej oba człony. Sprzęgła mające człony stale ze sobą połączone nazywają się sprzęgłami stałymi, a sprzęgła o członach łączonych i rozłączanych - sprzęgłami rozłącznymi. Sprzęgła rozłączne włączane i wyłączane z zewnątrz nazywają się sprzęgłami sterowanymi: mechanicznie, pneumatycznie lub elektrycznie. Ze względu na zadania jakie spełniają sprzęgła rozróżnia się: Sprzęgła łącznikowe, które służą tylko do łączenia członów. Do tej grupy należą sprzęgła tulejowe, łubkowe, tarczowe. W sprzęgłach tulejowych końce wałów połączone są za pośrednictwem klinów lub kołków. W sprzęgłach łubkowych końce wałów połączone są śrubami lub pierścieniami, natomiast w sprzęgłach tarczowych końce wałów połączone są za pomocą tarcz osadzonych na wpustach i połączonych śrubami.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.