CZĘŚCI DO SILNIKÓW MASZYN BUDOWLANYCH
+ 48 606 540 903 sklep@geneus.pl

Komatsu S6D105 korbowód

Korbowód silnika Komatsu S6D105, który funkcjonuje w koparkach, ładowarkach Komatsu oraz maszynach budowlanych.

  • Komatsu S6D105-1
  • Komatsu S6D105-b-1
  • Komatsu S6D105-b2
  • Komatsu S6D105-b22

Części zamienne silnika Komatsu S6D105 dostępne od ręki.

Tulejka korbowodu Komatsu S6D105

Oprócz korbowodu silnika Komatsu S6D105 mamy także inne części np.: panewki, tuleje, tłoki, termostaty, głowice, pompy paliwa.

Zapytaj również o panewki do tego korbowodu.

Jeśli nurtują Cię pytania dotyczące silników przemysłowych skontaktuj się z nami.

 

Czy wiesz, że…

Tolerancją nazywa się liczbę mianowaną określającą dopuszczalne odchylenie danej wielkości technicznej, np. długości, chropowatości powierzchni, od jej wartości nominalnej, przyjętej w projekcie technicznym. W posowaniach rozróżnia się tolerancję wymiaru i tolerancję kształtu. Ponieważ uzyskanie, w procesie wytwarzania nominalnych wymiarów i nominalnego kształtu przedmiotu wytwarzanego jest w praktyce wykonalne jedynie z przybliżeniem, przeto określa się dopuszczalne granice, w których wymiary te powinny się zawierać. Tolerancją wykonania nazywa się różnicę między wymiarem granicznym górnym (większym) i dolnym (mniejszym). Odchyłka dolna wymiaru i odchyłka górna wymiaru mogą być ujemne, dodatnie lub zerowe, przy czym odchyłek zerowych nie pisze się, natomiast tolerancja jest zawsze dodatnia.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.