CZĘŚCI DO SILNIKÓW MASZYN BUDOWLANYCH
+ 48 606 540 903 sklep@geneus.pl

Komatsu S6D105 pompa oleju

Oferujemy pompę oleju do silnika Komatsu S6D105, który pracuje w maszynach budowlanych, koparkach oraz ładowarkach Komatsu.

Wszystkie części zamienne silnika Komatsu S6D105 dostępne od ręki.

  • Komatsu S6D105-1
  • Komatsu S6D105-b-1
  • Komatsu S6D105-b2
  • Komatsu S6D105-b22

W naszym sklepie mogą Państwo znaleźć także inne części np.: termostaty, tłoki, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tuleje itp.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.


Czy wiesz, że…

W przypadku pasowania otworów o danym wymiarze nominalnym i stałych odchyłkach z wałkami o takim samym wymiarze nominalnym i o różnych odchyłkach, zależnych od rodzaju pasowania, mówi się o pasowaniu elementów na zasadzie stałego otworu. Zależnie od wartości odchyłek można uzyskać pasowanie na luz lub wcisk. Podobnie, gdy do wałka o określonym wymiarze nominalnym i stałych odchyłkach będzie się dopasowywać otwory o takim samym wymiarze nominalnym, lecz o różnych odchyłkach zależnych od rodzaju pasowania, można również uzyskać pasowanie na luz lub na wcisk. W tym przypadku pasowanie następuje na zasadzie stałego wałka. Zastosowanie pasowań w budowie maszyn ma duże znaczenie techniczne i ekonomiczne. Zapewnienie właściwych luzów lub wcisków w połączeniach części maszyn jest konieczne dla prawidłowego działania. Zastosowanie znormalizowanych pasowań. Obrobiona powierzchnia przedmiotu wykazuje zawsze pewne nierówności, zwane chropowatością powierzchni. Wielkość tych nierówności zależy od wielu czynników, a przede wszystkim od rodzaju obróbki. Chropowatością powierzchni nazywa się zbiór nierówności występujących na powierzchni w malej odległości od siebie.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.