CZĘŚCI DO SILNIKÓW MASZYN BUDOWLANYCH
+ 48 606 540 903 sklep@geneus.pl

Komatsu S6D105 pompa wodna

W ofercie pompa wody silnika Komatsu S6D105, który znalazł zastosowanie w koparkach, ładowarkach Komatsu i maszynach budowlanych.

  • Komatsu S6D105-1
  • Komatsu S6D105-b-1
  • Komatsu S6D105-b2
  • Komatsu S6D105-b22

Pompa wodna wszystkich wersji silnika Komatsu S6D105.

Sprzedajemy również inne części zamienne do silnika Komatsu S6D105 np.: tłoki, termostaty, głowice, pompy paliwa, uszczelniacze i uszczelki, tuleje.

 

Czy wiesz, że…

W początkowym okresie czytania rysunków zaleca się, analizując rysunek, odpowiadać kolejno na następujące pytania: jak nazywa sięprzedmiot przedstawiony na rysunku? w jakiej podziałce został wykonany rysunek? z jakich elementów geometrycznych składa się dany przedmiot? jakie są gabaryty przedmiotu i wymiary ważniejszych elementów? jakie położenie zajmuje przedmiot względem trzech rzutni i w ilu rzutach został wykonany? jakie zastosowano przekroje - całkowite, łamane, cząstkowe? jakie są zarysy przedmiotu, czy przedmiot ma wycięcia, otwory, wgłębienia? jak sąze sobąpołączone poszczególne elementy? jakie uproszczenia i oznaczenia zastosowano w rysunkach połączeń? jakie klasy chropowatości ustalono dla poszczególnych powierzchni? jaka jest przewidywana kierunkowość struktury? jakie istnieją dyspozycje odnośnie obróbki przedmiotu? jakie należy zastosowaćmaszyny i urządzenia do obróbki przedmiotu oraz jakie przyrządy pomiarowe do kontroli gotowego wyrobu?


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.