Strona Główna » Thermo King » Thermo King Yanmar TK 3.53 części » Yanmar TK 3.53 wał korbowy

Yanmar TK 3.53 wał korbowy

Wał korbowy silnika ThermoKing Yanmar TK 3.53, który możemy spotkać w agregatach chłodniczych marki Thermo King.

Wał korbowy wszystkich wersji silnika Yanmar TK3.53, dostępny na miejscu, z naszego magazynu.

Oprócz wałów korbowych do silnika Thermo King Yanmar TK 353 sprzedajemy także inne części np.: pompy wody, termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, tuleje itp.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

 

Czy wiesz że…

Współczynnik oporu toczenia pojazdu na oponach półeliptycznych zależny jest dla określonych warunków terenowych od ciśnienia wewnętrznego i osiąga minimum przy ciśnieniu około 1,2 kG/cm2. Przy jeździe na roli, śniegu lub na suchym piasku jest on 1,5-2 razy mniejszy niż dla opon zwyczajnych. Współczynnik przyczepności do twardych nawierzchni osiąga wartość 0,75 i jest analogiczny jak u opon zwyczajnych. Różnica zachodzi w warunkach jazdy terenowej, gdzie opony półeliptyczne wykazują współczynnik przyczepności w granicach 0,7-0,75 (na roli o wilgotności 20%) natomiast opony zwyczajne tylko 0,45- 0,50. Te odmiany opon, które wykazują dobre własności przy eksploatacji na miękkich podłożach z reguły źle znoszą pracę na twardej nawierzchni.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies