Strona Główna » Thermo King » Thermo King Yanmar TK 3.53 części » Yanmar TK 3.53 głowica

Yanmar TK 3.53 głowica

Głowica silnika Thermo King Yanmar TK 3.53, który znalazł zastosowanie w agregatach chłodniczych marki Thermo King.

Wszystkie części silnikowe marki Yanmar TK3.53, Yanmar 249, Yanmar 3.53 dostępne od ręki.

Głowica, zawory głowicy, gumki uszczelniające lub uszczelniacze zaworowe do silnika ThermoKing Yanmar TK 353.

Oprócz głowicy do silnika Thermo King Yanmar TK 3.53 sprzedajemy także inne części np.: pompy paliwa, tłoki, tuleje termostaty, bloki silnika itp.

Oferujemy zarówno głowice gołe, jak i kompletne, uzbrojone z zaworami. Do głowic mamy wszystkie rodzaje uszczelek i uszczelniaczy, niezbędne do złożenia silnika.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

 

Czy wiesz że…

Dla pełnego wykorzystania tego zjawiska opracowany został specjalny typ ogumienia w wersji dętkowej i bezdętkowej, przystosowany do pracy przy zmiennym ciśnieniu wewnętrznym. Opony wchodzące w skład tego ogumienia odznaczają się powiększonymi wymiarami przekroju poprzecznego oraz znaczną elastycznością ścianek bocznych, dzięki czemu wywierają zmniejszony nacisk na powierzchni przylegania do podłoża i znoszą bez szkody nawet długotrwałą pracę przy znacznej strzałce ugięcia.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies