Strona Główna » Thermo King » Thermo King Yanmar TK 3.53 części » Yanmar TK 3.53 zawory głowicy

Yanmar TK 3.53 zawory głowicy - ssący i wydechowy

Zawory głowicy silnika ThermoKing TK 3.53 który znalazł zastosowanie w agregatach chłodniczych- zawór ssący i zawór wydechowy silnika Thermo King Yanmar TK 353.

Oprócz zaworów głowicy do silnika Yanmar TK3.53 w naszym sklepie można znaleźć także takie części jak: termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, tuleje itp.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

 

Czy wiesz że…

Rzadko rozstawione występy rzeźby bieżnika tych opon uderzając o drogę wywołują drgania osnowy, które przenoszą się na cały pojazd. Jednocześnie bieżnik opony ulega intensywnemu i nierównomiernemu zużyciu, przy czym szybkość ścierania się bieżnika jest odwrotnie proporcjonalna do stopnia wypełnienia rysunku jego rzeźby.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies