Strona Główna » Thermo King » Thermo King Yanmar TK 3.53 części » Yanmar TK 3.53 panewki

Yanmar TK 3.53 panewki

Panewki wału korbowego, panewki korbowe, główne i pierścienie oporowe wału korbowego silnika Thermo King Yanmar TK 3.53, który znalazł zastosowanie w agregatach chłodniczych marki Thermo King.

UWAGA! Do wszystkich modeli silników ThermoKing Yanmar TK 3.53 mamy nie tylko panewki w wymiarze nominalnym, ale również panewki nadwymiarowe (tym samym istnieje możliwość wykonania szlifu uszkodzonego wału Yanmar TK 353.

Do wałów korbowych Thermo King Yanmar TK 3.53 oferujemy między innymi:

  • Panewki korbowodowe Thermo King Yanmar TK 3.53
  • Panewki główne Thermo King Yanmar TK 3.53
  • Pierścienie oporowe Thermo King Yanmar TK 3.53
  • Księżyce wału korbowego (pół księżyce oporowe) wszystkie wersje)

Udostępniamy wszystkie wymiary wałów, konieczne do przeprowadzenia szlifu wałów.

Zadzwoń lub napisz, by uzyskać więcej informacji.

 

Czy wiesz że...

Są one eksploatowane przy ciśnieniu wewnętrznym około 1,5 kG/cm2, tj. 2-3 razy mniejszym, niż w zwykłych oponach samochodów ciężarowych. Posiadając zdolność do pracy przy niskim ciśnieniu wewnętrznym, stosunkowo dużą powierzchnię przylegania do podłoża, silnie rozczłonkowany i gruby wzór rzeźby bieżnika opony półeliptyczne mogą być eksploatowane w trudnych warunkach drogowych, jak też na bezdrożach.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies