Strona Główna » Thermo King » Thermo King Yanmar TK 3.53 części » Yanmar TK 3.53 pompa wody

Yanmar TK 3.53 pompa wodna

Pompa wody silnika ThermoKing Yanmar TK 3.53, który znalazł zastosowanie w agregatach chłodniczych marki Thermo King.

Pompa wody wszystkich wersji silnika Yanmar TK 3.53. Sprzedajemy też części zamienne do silnika Yanmar TK 353 np.: termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, uszczelniacze i uszczelki, tuleje itp.

Posiadamy wszystkie części zamienne  do silnika Thermo King Yanmar TK3.53, który znalazł zastosowanie w agregatach chłodniczych.

 

Czy wiesz że…

Wysokość elementów rzeźby bieżnika wynosi 30-60 mm. Posiadają one zazwyczaj kształt trapezów, których boki pochylone są pod kątem 15 i 25 stopni w stosunku do podstawy, przy czym mniejszy kąt pochylenia dotyczy boków atakujących podłoże. Umożliwia to intensywne wczepianie się opony w nawierzchnię. Opony przeznaczone do pracy na twardych nawierzchniach mają bardziej wypełniony rysunek bieżnika. Stykają się one z nawierzchnią tylko wystającymi elementami bieżnika, a więc i nacisk jednostkowy, wywierany przez te elementy na podłoże jest odpowiednio zwiększony. Dla niektórych typów opon półeliptycznych osiąga on wartości odpowiadające w przybliżeniu oponom zwyczajnym.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies