Strona Główna » Thermo King » Thermo King Yanmar TK 3.53 części » Yanmar TK 3.53 tłoki, pierścienie...

Tłoki silnika Yanmar TK 3.53 pierścienie

Tłoki (STD – nominalne i nadwymiarowe) to wysokoprężnego silnika 3-cylindrowego Yanmar TK 3.53 w zestawach z pierścieniami i sworzniem oraz osobno komplet pierścieni na całą jednostkę napędową Yanmar 353 (3 tłoki) dostępne w naszym sklepie od ręki a także wysyłkowo (kurierem DHL).
 
Nasz serwis zajmuje się wszystkimi silnikami spalinowymi marki Thermo King Yanmar pracującymi w mobilnych agregatach chłodniczych na samochodach ciężarowych. Na każdą z usług: naprawy, remonty, serwis, dajemy gwarancje jakości na piśmie. 
 
Wszystkie dodatkowe informacje otrzymasz od naszych konsultantów dzwoniąc bądź wysyłając zapytanie drogą elektroniczną na nasz adres e-mail.
 
Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies