Strona Główna » Thermo King » Thermo King Yanmar TK 3.53 części » Yanmar TK 3.53 korbowód

Yanmar TK 3.53 korbowód

Korbowód Thermo King Yanmar TK 3.53 - w ofercie naszego sklepu korbowód silnika ThermoKing Yanmar TK 3.53, który znalazł zastosowanie w agregatach chłodniczych marki Thermo King.

Thermo King Yanmar TK 3.53 tulejka korbowodu

Tulejka korbowodowa do Thermo King Yanmar TK 3.53. Tulejki korbowodowe do silników Thermo King Yanmar TK 3.53 i innych.

Zapytaj również o panewki do tego korbowodu.

Oprócz korbowodu do silnikaYanmar TK3.53, Yanmar TK353 sprzedajemy także inne części np.: panewki, termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, tuleje itp.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

 

Czy wiesz że…

Niski nacisk jednostkowy na podłoże umożliwia eksploatację pojazdów, wyposażonych w ogumienie z regulowanym ciśnieniem wewnętrznym nie tylko na drogach gruntowych lecz także na bezdrożach, piaskach, na roli i śniegu. W celu sprawnego wykorzystywania możliwości omawianego typu ogumienia, stosownie do określonych warunków drogowych, pojazd wyposaża się w centralny układ pompowania opon, sterowany z kabiny kierowcy. Kierowca ma więc możność regulowania ciśnienia wewnętrznego w czasie jazdy, a nawet stałego dopompowywania przez pewien czas opony, która uległa przebiciu.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies