Strona Główna » Thermo King » Regeneracja pomp wtryskowych Thermo...

Naprawa pomp wtryskowych Thermo King

Regeneracja i serwis układów wtryskowych pracujących w silnikach agregatów chłodniczych takich marek jak: TK Thermo King, Yanmar TK oraz Isuzu TK.

W naszej ofercie znajdą Państwo objęte gwarancją usługi serwisowe oraz dostawę części zamiennych.

Oferujemy m.in.:

  • Pompy wtryskowe TK Thermo King
  • Kompletne wtryskiwacze TK Thermo King
  • Końcówki wtrysków TK Thermo King
  • Sekcje pomp wtryskowych TK Thermo King
  • Zaworki, podkładki regulujące, uszczelki i inne części do TK Thermo King

Thermo King Corporation jest światowym liderem w produkcji systemów umożliwiających kontrolę temperatury. Systemy te znajdują zastosowanie w samochodach ciężarowych, przyczepach, w transporcie kolejowym oraz w wielu innych miejscach. Firmę, która swoją siedzibę ma w Bloomington w stanie Minnesota, założyli Joseph Numero i Frederick Jones w roku 1938.

W agregatach chłodniczych, z których słynie amerykański koncern, stosowane są świetnej jakości silniki Yanmar/Thermo King. Można spotkać takie modele jak: TK 4.82, TK 4.86, TK 3.66, 4TNE84, 4TNE88, 3TN66, 3TNA72 oraz wiele innych.

Specjalizujemy się w wykonywaniu remontów silników marek Thermo King oraz Carrier Transicold.

Zapewniamy usługi najwyższej jakości, oraz oferujemy najlepsze części zamienne. Wykonujemy kompletną regenerację pomp wtryskowych oraz całych układów zasilania. Podejmujemy się również regeneracji i serwisu całych silników spalinowych Thermo King.

Po wysłaniu za pośrednictwem kuriera, bądź osobistym dostarczeniu niesprawnej pompy do naszej siedziby, zajmą się nią nasi specjaliści.

Oferujemy również nowe pompy wtryskowe, jak i końcówki wtryskiwaczy, kompletne wtryskiwacze, rurki przelewowe, sekcje i zaworki. Istnieje również możliwość zakupu używanych części po regeneracji.

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies