Strona Główna » Thermo King » Thermo King Yanmar TK 4.86V części

Części do silnika Thermo King Yanmar TK486V

Części zamienne do silnika Yanmar Thermo King TK 4.86V Ingersoll Rand diesel engine IR, który pracuje w mobilnych agregatach chłodniczych Thermoking na samochody ciężarowe.

Nasza firma zajmuje się sprzedazą części do silników Yanmar stosowanych w agregatach chłodniczych TK. Oprócz cześci zamiennych do w/w silników zaopatrzysz się u nas w materiały eksploatacyjne do silników (w tym filtry zamienne) stosowanych w agregatach Thermo King oraz pozostałych jednostkach napędowych innych producentów. Części sprzedajemy wysyłkowo oraz stacjonarnie.

Thermo King Yanmar TK486V Ingersoll Rand

W naszym serwisie szybko naprawisz usterki w swoim silniku. Oferujemy również remonty kapitalne oraz regeneracje silników pracujących nie tylko w urządzeniach Yanmar TK486V. Ponadto zajmujemy się sprzedażą sprawnych silników regenerowanych rożnych marek. Dostarcz nam swój uszkodzony silnik a bezpłatnie wycenimy koszt naprawy. Nasi konsultanci chętnie pomogą Ci w doborze odpowiednich dla Twojej maszyny części zamiennych- skontaktuj się z nami w razie jakichkolwiek problemów z doborem. Unikniesz dzięki temu niespodzianek z nie właściwym dopasowaniem elementów. Nasz serwis profesjonalnie naprawi usterki w Twoim silniku--zatrudniamy tylko najlepszych fachowców z dziedziny mechaniki samochodowej oraz maszynowej.

Ingersoll Rand diesel engine IR

Posiadamy dostępne od ręki części do silników :

  • Yanmar Thermoking 235, 2. 35
  • Yanmar Thermoking 244, 2. 44
  • Yanmar Thermoking 249, 2. 49
  • Yanmar Thermoking 353, 3.53
  • Yanmar Thermoking 366, 3. 66
  • Isuzu Thermoking C201
  • Yanmar Thermoking 2.2 SE SMX P
  • Yanmar Thermoking 3TN66
  • Yanmar Thermoking 3TNA72
  • Yanmar Thermoking 3TNE72

Twój silnik nie został wypisany na liście zamieszczonej powyżej- zadzwoń i podaj nam model, ponieważ obsługujemy wszystkie silniki TK oraz silniki większości producentów dostępnych na rynku m.in. Kubota, Volvo, Doosan, Daewoo-Doosan, Mitsubishi, Daewoo i wiele więcej.

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies