Strona Główna » Perkins » Regeneracja i naprawa układów...

Naprawa układów wtryskowych silników Perkins

Serwis i naprawy pomp wtryskowych i wtryskiwaczy montowanych w silnikach marki Perkins. Oferujemy zarówno części zamienne do układów wtryskowych silników Perkins, jak i usługi remontowo-serwisowe. Na wszystkie przeprowadzane przez nas naprawy udzielamy gwarancji. Obsługujemy zarówno starsze rozwiązania, jak i pompy Common Rail.

W zakresie dostawy części zamiennych do układów wtrysku paliwa silników Perkinsa, możemy zaoferować:

  • pompy wtryskowe Perkins
  • wtryskiwacze Perkins
  • końcówki wtrysków Perkins
  • części do pomp wtryskowych Perkins (sekcje, zaworki, tłoczki, głowice i wiele innych)
  • rurki układu wtryskowego Perkins
  • podkładki regulujące i uszczelki

Posiadając rozległe doświadczenie w pracach z silnikami maszyn, oferujemy kompleksowe remonty silników jak i całych maszyn. Zajmujemy się m.in. regeneracją i naprawą pomp i całych układów wtryskowych silników wysokoprężnych Perkinsa.

Perkins jest światowym leaderem w produkcji silników przemysłowych, w szczególności jednostek napędowych stosowanych w maszynach budowlanych i rolniczych. Do najpopularniejszych należą silniki 3 i 4- cylindrowe Perkinsa jednakże firma ta dostarcza również większe silniki, stosowane np. w dużych agregatach przemysłowych.

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies