Strona Główna » Perkins » Silnik Perkins 1300 części

Części do silnika Navistar Perkins 1300

Wszystkie części zamienne do silników Perkins 1300 International Navistar. Silniki Perkins model 1300 to duże jednostki napędowe Diesel, pracujace w maszynach budowlanych, agregatach prądotwórczych, sprężarkach przemysłowych maszynach rolniczych oraz jako silniki zmarynizowane. Części silnikowe Navistar Perkins 1300 z maszyn budowlanych

Silniki morskie Navistar produkowane przez Perkinsa znalazły zastosowanie w wielu jednostkach pływających. 

Ponadto silniki International Harvester Company, International IHC Navistar, Navistar, IHC można spotkać w wiertnicach, Kaffarach, maszynach górniczych, sprzęcie kolejowym oraz w zastosowaniach morskich, jako silniki do jachtów, statków - jako silniki marynistyczne są bardzo popularne na świecie.

Navistar Perkins 1300 części zamienne

W ofercie wszystkie części zamienne do silników Perkins 1300 - tłoki, sworznie, pierścienie, panewki, zawory, uszczelki komplet oraz uszczelka pod głowicę, wtryskiwacze Common Rail, końcówkie wtrysków, pompa wody, pompa wysokiego ciśnienia, pompa paliwa, prowadnice zaworowe, uszczelniacze wału, simmeringi, pompa wtryskowa, termostat, świece żarowe i wiele innych.

Silniki International Harvester Company, International IHC Navistar, Navistar, IHC znalazły zastosowanie w agregatach prądotwórczych, ciężkich maszynach rolniczych, budowlanych, są to duże silniki Diesla.

Skontaktuj się z nami by uzyskać więcej informacji na temat silników Perkins 1300 International Navistar.

Oferujemy również serwis i przeglądy silników Perkins 1300. Wykonujemy kompletne remonty i naprawy.

Perkins 1300 Navistar części zamienne silnika z agregatów, maszyn rolniczych

 

Czy wiesz że...

Linie obrabiarkowe dzielimy ogólnie wg dwóch kryteriów, a mianowicie ze względu na rodzaj obrabiarek, z których się składają, oraz na sposób ich ustawienia. W zależności od typów obrabiarek zastosowanych w liniach obrabiarkowych i ich przeznaczenia technologicznego linie dzielimy na: linie obrabiarek ogólnego przeznaczenia, jak tokarki, szlifierki, wiertarki, frezarki lub inne, odpowiednio przystosowane do pracy w liniach przez automatyzację itp. oraz czasami automaty i półautomaty tokarskie typu rewolwerowego. Linie tego rodzaju służą głównie do obróbki przedmiotów o kształtach obrotowych.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies