Strona Główna » Perkins » Perkins filtry

Silniki Perkins filtry

Wszystkie rodzaje filtrów do silników marki Perkins, a także wszystkie modele filtrów do maszyn, w których pracują silniki Perkins oraz pokrewne jednostki napędowe.

Wykorzystując nasze doświadczenie przy pracy z silnikami marki Perkins możemy zaoferować państwu kompletny serwis silników angielskiej marki, wszystkie części zamienne, zarówno oryginalne jak oraz zamienniki. Możemy zaoferować komplety filtrów oraz uszczelek.

Na wszystkie naprawy i serwisy udzielamy gwarancji. Przed wydaniem klientowi silniki są obligatoryjnie sprawdzane na stacjonarnych stanowiskach serwisowych. W  sprzedaży mamy również całe silniki zarówno nowe jak i używane po regeneracji. Dysponujemy mobilnym serwisem wiec na życzenie klienta istnieje możliwość dojazdu do niesprawnego pojazdu.

Silniki Perkins

Perkins to angielski producent silników Diesla. Firma z siedziba w Peterborough jest obecnie własnością koncernu Caterpillar Inc. Wcześniej była częścią takich firm jak Massey Ferguson i Lucas Varity.

Firmę Perkins założył w 1932 roku Frank Perkins. Silniki Perkinsa są bardzo powszechnie  wykorzystywane przez takie firmy jak: Massem Ferguson, Landini, McCormick, Claas, Ursus czy JCB. Ale na silnikach Perkinsa pracują tysiące innych modeli maszyn.

Silniki Perkinsa o numerach serii AD3.152 oraz A4.236 były produkowane w Polsce w Zakładach Mechanicznych Ursus na licencji Massey Fergusona, z przeznaczeniem do ciągników rolniczych. W naszym kraju silniki światowego lidera w branży silników przemysłowych jakim niewątpliwie jest Perkins sa bardzo rozpowszechnione.

Brytyjski producent dostarcza jednostki wysokoprężne wśród których najbardziej rozpowszechnione są 3, 4 i 6 cylindrowe. Ale w ofercie znajdują się również silniki o większych pojemnościach.

Firma ma olbrzymie doświadczenie w branży produkcyjnej, gdzie na co dzień wykorzystuje ponad 5000 różnych aplikacji współpracując z ponad 1000 największych międzynarodowych producentów sprzętu.

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies