Strona Główna » Perkins » Silnik Perkins 403D-15, 403C-15 części

Części do silnika Perkins 403-15

W naszym sklepie dostępne części silnikowe i osprzęt silników Perkins o oznaczeniach: 403.15 ; 403C.15 ; 403D.15 ; 403D.15T ; 403D.17 ; można je zlokalizować po numerach seryjnych rozpoczynających się od liter: HL, HLC, GL, GK, GS.

Dysponujemy szerokim doświadczeniem dzięki wieloletniej pracy z 3 i 4-cyl. silnkami. Perkinsa. Oferujemy dzięki temu oryginalne części oraz najlepszej jakości zamienniki. Na wszystkie części udzielamy stosownej gwarancji.

Do wymienionych silników brytyjskiego producenta dostaną Państwo u nas między innymi:

Tłoki kompletne, pierścienie tłokowe, korbowody, panewki, wały korbowe, uszczelki silnika, pompy wody (pompy cieczy chłodzącej), pompki zasilające paliwa, końcówki wtryskiwaczy, pompy wtryskowe, świece  żarowe, elektrozawory, rozruszniki, zestawy filtrów oraz wiele innych części.

Wśród naszych usług znajdą Państwo również możliwość serwisowania i naprawy swojego silnika Perkins. Oferujemy drobne naprawy oraz remonty kapitalne. Na wszystkie przeprowadzane przez nas naprawy udzielamy gwarancji.

Wyżej wymienione modele silników marki Perkins spotkać możemy w takich maszynach jak:

  • JCB 8032 Z
  • JCB 8025
  • JCB 8035
  • Fratelli Canisa TR635
  • Maszyny Caterpillar różnego rodzaju
  • Wózki widłowe Mast różnego rodzaju
Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies