Strona Główna » Perkins » Silnik Perkins 900, 903 części

Części do silników Perkins 900

Części zamienne, osprzęt oraz filtry do wszystkich modeli silników marki Perkins serii 900.

Silniki serii 900 spotykane są najczęściej jako jednostki napędowe wózków widłowych oraz podnośnikowych. Są montowane m.in. do wózków renomowanej marki Linde (np. Linde H25T-03).

Do silników Perkinsa oferujemy m.in. rozruszniki, alternatory, panewki główne,panewki korbowodowe, tłoki, pierścienie, cewki, świece, końcówki wtrysków, pompy wody, pompy paliwa, pompy wtryskowe, termostaty i wiele innych.

Zajmujemy się również serwisem, konserwacją, remontami kapitalnymi silników Perkins.  

W razie jakichkolwiek zapytań serwisowych lub zapotrzebowania na części zamienne prosimy o kontakt z naszym działem handlowym.

Podstawowe modele silników Perkins 900 to:

  • Perkins CP 903-27
  • Perkins CR 903-27T
  • Perkins CS 903-25
  • Perkins CT 903-27S
Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies