Strona Główna » Perkins » Silnik Perkins 403D-11, 403C-11 części

Części do silnika Perkins 403-11

Oferujemy wszystkie części silnikowe oraz osprzęt silnika Perkins 403D.11 oraz 403C.11 o oznaczeniach numerów seryjnych Perkins GJ i Perkins HH. Są to wydajne małe jednostki wysokoprężne stosowane w maszynach budowlanych, wózkach widłowych oraz maszynach przemysłowych.

Do wymienionych silników brytyjskiego producenta, korzystając z naszego bogatego doświadczenia przy pracy z tą marką, oferujemy szereg części zarówno oryginalnych jak i zamienników. Wszystkie zakupione u nas części do silników Perkins objęte są gwarancją.

W ciągłej sprzedaży oferujemy między innymi takie części jak: tłoki kompletne, pierścienie tłokowe, panewki korbowodowe i główne, korbowody, wszystkie uszczelnienia silnika, w tym uszczelki głowicy, alternatory, rozruszniki, cewki gaszenia, świece żarowe, zasilające pompki paliwa, pompy wody, pompy oleju, pompy wtryskowe, części do pomp wtryskowych, końcówki wtryskiwaczy itd.

W naszej ofercie znajdą Państwo również zestawy filtrów do maszyn napędzanych silnikami Perkins GJ i Perkins HH.

Przeprowadzamy również wszelkiego rodzaju naprawy silników Perkins 403d.11 oraz 403c.11 Prowadzimy serwis i podejmujemy się kapitalnych remontów silnika. Na przeprowadzane przez nas prace udzielamy gwarancji.

Te wydajne angielskie silniki stosuję się między innymi w takich maszynach jak:

  • JCB 8014
  • JCB 8016
  • JCB 8018
  • Weidemann 1130 CX30
  • Weidemann 1140 CX30
  • Weidemann 1150 CX30
Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies