CZĘŚCI DO SILNIKÓW MASZYN BUDOWLANYCH
+ 48 606 540 903 sklep@geneus.pl

Navistar DT570, HT570 uszczelka głowicy

Uszczelka głowicy Navistar DT570, Navistar HT570 silnika, który znalazł zastosowanie w maszynach rolniczych, maszyn górniczych i agregatów prądotwórczych. 

Uszczelka pod głowicę Navistar DT570 dostępna od ręki.

Oprócz uszczelki głowicy do silnika Navistar HT570 oferujemy również takie uszczelki jak: uszczelniacz wału korbowego, uszczelka klawiatury (uszczelka pokrywy zaworowej), uszczelka kolektorów, uszczelniacze zaworowe.

Skontaktuj się z nami by uzyskać więcej informacji na temat silników International Harvester Company, International IHC Navistar, Navistar, IHC.

 

Czy wiesz że…

Właściwością każdego układu materialnego jest przenoszenie obciążeń. Mogą to być bądź obciążenia celowe, bądź zupełnie przypadkowe, wynikające z zewnętrznej sytuacji, w jakiej układ się znajduje. Obciążenia takie występują w maszynach, mostach i innych budowlach, w narzędziach ręcznych i w ogóle we wszystkich wytworach. Nawet szklanka do herbaty obliczona jest na przenoszenie obciążeń występujących przy stosunkowo ostrożnym posługiwaniu się nią. Nie jest jednak obliczona na siły występujące przy rzucaniu jej na podłogę. Każdy układ materialny cechuje pewien stan obciążenia. Pojmujemy go bardzo szeroko jako to, co wymaga obecności tworzywa jako nośnika tego obciążenia. Stan obciążenia nie jest tylko stanem mechanicznym, może być cieplnym, hydraulicznym, elektrycznym, magnetycznym, radiologicznym i innym. Nawet powłoki ochronne (lakiery) powinny być mechanicznie i chemicznie odporne na zniszczenie, które może grozić skutkiem przypadkowych zewnętrznych obciążeń i wpływów chemicznych. Ze względu na działanie wytworu, bierze się pod uwagę przede wszystkim obciążenia robocze, które są funkcją działań użytecznych.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyższej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.