CZĘŚCI DO SILNIKÓW MASZYN BUDOWLANYCH
+ 48 606 540 903 sklep@geneus.pl

Termostat Navistar DT570, HT570

Termostat silnika Navistar DT570, Navistar HT570 z maszyn rolniczych, maszyn górniczych i agregatów prądotwórczych

Wszystkie części zamienne do silników Navistar DT570, Navistar HT570 dostępne od ręki.

Termostat to jeden z ważniejszych elementów silnika odpowiadający za utrzymanie właściwej temperatury pracy silnika.

W naszym sklepie mogą Państwo znaleźć także inne części np.: głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, tuleje itp.

Skontaktuj się z nami by uzyskać więcej informacji na temat silników International Harvester Company, International IHC Navistar, Navistar, IHC.

 

Czy wiesz że…

Przy przełożeniu większym (np. i = 20) mogą być zastosowane przekładnie walcowe, stożkowe i ślimakowe. Według danych Niemanna najtańsze są przekładnie ślimakowe. Jednak, zwłaszcza w przypadku wyboru przekładni ślimakowej, należy wziąć pod uwagę również sprawność energetyczną. Wiele przestarzałych konstrukcji przekładni ślimakowych tu i ówdzie jeszcze stosowanych nie zapewnia wysokiej sprawności, trzeba więc brać w rachubę straty mocy i energii. Koszt wytworu nie może być brany pod uwagę jako wyłączne kryterium. Właśnie z tej przyczyny zwracaliśmy już uwagę ,na trudne zagadnienie kosztu łącznego.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyższej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.