CZĘŚCI DO SILNIKÓW MASZYN BUDOWLANYCH
+ 48 606 540 903 sklep@geneus.pl

Pierścienie, tłoki Navistar DT570, HT570

Tłoki, sworznie oraz pierścienie do silnika Navistar DT570, Navistar HT570, który znalazł zastosowanie w maszynach rolniczych, maszynach górniczych, agregatach prądotwórczych.

Dostępne tłoki nominalne i nadwymiarowe lub tuleje silnika, w zależności od wersji.

Posiadamy wszystkie części zamienne do silników International Harvester Company, International IHC Navistar, Navistar, IHC

Zadzwoń lub napisz do nas jeśli chcesz wiedzieć więcej na temat silnika Navistar DT570, HT570.


Czy wiesz że…

Powinniśmy zdawać sobie sprawę z tego, że wszystko, co jest wynikiem naszej technicznej twórczości zawiedzie. Nawet piramidy, które miały ochronić szczątki- potężnych niegdyś faraonów i tyle wieków przetrwały, zawiodły. Trudności z tym związane konstruktor pokonuje w ten sposób, że próbuje orzekać jaka jest miara niezawodności w czasie eksploatacji przedmiotu i jego technicznego dzieła. Jak widzimy konstruktorzy piramid przeliczyli się w swych rachubach niezawodności.  Możemy więc przyjąć jako zasadę poszukiwanie warunków optymalnej stateczności w świetle obranego kryterium pewności. Każdy układ cechują pewne stosunki, geometryczne. Nawet w przypadku kuli moglibyśmy rozpatrywać stosunek możliwych średnic ekstremalnych. Najczęściej te stosunki są ilorazami wielkości związanych parametrycznie. Np. boki prostopadłościennego naczynia są parametrycznie związane objętością tego naczynia.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyższej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.