CZĘŚCI DO SILNIKÓW MASZYN BUDOWLANYCH
+ 48 606 540 903 sklep@geneus.pl

Części zamienne silnika Cummins A2000

W ofercie naszego sklepu posiadamy wszystkie części zamienne silnika Cummins A2000, który znalazł zastosowanie w średnich i ciężkich maszynach budowlanych, przemysłowych oraz drogowych, a także agregatach różnego rodzaju, koparkach i ładowarkach. 

Części zamienne silnika Cummins A2000 z maszyn budowlanych

Do silników Cummins A2000 oferujemy takie części jak: tłoki, panewki, cewki gaszenia, świece żarowe, termostaty, głowice, zawory głowicy, korbowody, pompy oleju, pompy paliwa, pompy wody, uszczelki głowicy. 

Silniki marki Cummins A2000 to produkty najwyższej jakości. Znane są szczególnie w ciężkim sprzęcie, aplikacjach przemysłowych oraz jako jednostki pracujące w trudnych warunkach.

Cummins A2000 części

Posiadamy wszystkie części zamienne silników Cummins A2000 z maszyn drogowych, budowlanych, koparek, ładowarek, agregatów prądotwórczych, kruszarkach, frezarkach drogowych.

Oferujemy również serwis i remonty silników Cummins. Do naszej firmy mogą Państwo również przysłać swój silnik za pośrednictwem firmy kurierskiej. 

 

Skontaktuj się z nami jesli potrzebujesz części zamienne do silnika Cummins A2000.

 

Części silnika Cummins A2000 z koparek, ładowarek

 

Czy wiesz że...

Filtry bezwładnościowe, tzw. cyklon y, oddzielają cząsteczki kurzu na zasadzie działania siły odśrodkowej. Przepływające przez filtr zanieczyszczone powietrze zostaje wprawione w ruch wirowy w komorze filtru. Pod wpływem siły odśrodkowej cząsteczki kurzu zostają odrzucone na ścianki filtru, tracą prędkość na skutek tarcia i opadają do osadnika, który często dla zatrzymania i unieruchomienia pyłu wypełniony jest olejem. Filtry pochłaniające wypełnione są porowatą masą, na przykład stosem siatek metalowych lub wiórami metalowymi zwilżonymi -olejem. Powietrze przechodząc przez taki filtr zmniejsza prędkość, a cząsteczki pyłu osiadają na zwilżonej olejem siatce lub wiórach. Nagły zanik prądu i pola elektromagnetycznego wywołuje w uzwojeniu wtórnym powstanie prądu o wysokim napięciu, wystarczającym do wywołania iskry między elektrodami świecy Prąd wtórny jest odprowadzany do palca rozdzielacza. Obracający się palec rozdzielacza kieruje prąd kolejno do poszczególnych styków, pokrywy, a stąd - przewodami wysokiego napięcia do świec zapłonowych. Między elektrodami świecy powstaje iskra, która powoduje zapalenie mieszanki palnej. Od świecy prąd wtórny płynie poprzez masę do uzwojenia wtórnego. Włączony w obwód pierwotny równolegle do przerywacza kondensator zapobiega iskrzeniu, a tym samym wypalaniu styków przerywacza.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.