Strona Główna » Thermo King » Thermo King Yanmar TK 4.86V części » Yanmar TK 4.86V zawory głowicy

Yanmar TK486V zawory głowicy - ssący i wydechowy

Zawory głowicy silnika ThermoKing TK486V Ingersoll Rand diesel engine IR, który znalazł zastosowanie w agregatach chłodniczych- zawór ssący i zawór wydechowy silnika Thermo King Yanmar TK486V.

Oprócz zaworów głowicy do silnika Yanmar 486 V w naszym sklepie można znaleźć także takie części jak: termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, tuleje itp.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

 

Czy wiesz że…

Konstrukcje takie jak koła, które przenoszą wysokie zmienne obciążenia, wymagają troskliwej pielęgnacji. Pielęgnacja ta polega na ochronie kół przed korozją, usuwaniu zadziorów, prostowaniu w razie zgięcia obręczy oraz wyważeniu koła po naprawie. Koła i obręcze dla ochrony przed korozją pokryte są lakierem jeżeli materiał, z którego zostały wykonane, nie posiada własności antykorozyjnych. Gdy jednak lakier z jakichkolwiek przyczyn zedrze się lub odpryśnie, wówczas odsłonięta powierzchnia metalu zaczyna korodować.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies