Strona Główna » Thermo King » Thermo King Yanmar TK 4.86V części » Yanmar TK 4.86V korbowód

Yanmar TK486V korbowód

Korbowód Thermo King Yanmar TK486 E - w ofercie naszego sklepu korbowód silnika ThermoKing Yanmar 486V, który znalazł zastosowanie w agregatach chłodniczych marki Thermo King.

Thermo King Yanmar TK486V tulejka korbowodu

Tulejka korbowodowa do Thermo King Yanmar 486 V

Tulejki korbowodowe do silników Thermo King Yanmar TK486V i innych.

Zapytaj również o panewki do tego korbowodu.

Oprócz korbowodu do silnikaYanmar TK486V, Yanmar TK486 sprzedajemy także inne części np.: panewki, termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, tuleje itp.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

 

Czy wiesz że…

Przystępując do zdjęcia opony należy całkowicie spuścić powietrze przez wykręcenie wkładki zaworowej po czym oderwać obrzeże opony od obręczy za pomocą wygiętego końca łyżki lub przez obstukanie w razie potrzeby młotkiem gumowym. Następnie podważając łyżkami należy wyjąć pierścień zaciskowy i pierścień oporowy, przewrócić opony na drugą stronę i stopniowo wydobyć z niej główną część obręczy. W dużych zakładach stosuje się przy zdejmowaniu opon z obręczy przyrząd.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies