Strona Główna » Thermo King » Thermo King Yanmar TK 4.86V części » Yanmar TK 4.86V panewki

Yanmar TK486V panewki

Panewki wału korbowego, panewki korbowe, główne i pierścienie oporowe wału korbowego silnika Thermo King Yanmar TK486V Ingersoll Rand diesel engine IR, który znalazł zastosowanie w agregatach chłodniczych marki Thermo King.

UWAGA! Do wszystkich modeli silników ThermoKing Yanmar TK486V mamy nie tylko panewki w wymiarze nominalnym, ale również panewki nadwymiarowe (tym samym istnieje możliwość wykonania szlifu uszkodzonego wału Yanmar 486V.

Do wałów korbowych Thermo King Yanmar 486V oferujemy między innymi:

  • Panewki korbowodowe Thermo King Yanmar TK486V
  • Panewki główne Thermo King Yanmar TK486V
  • Pierścienie oporowe Thermo King Yanmar TK486V
  • Księżyce wału korbowego (pół księżyce oporowe) wszystkie wersje)

Udostępniamy wszystkie wymiary wałów, konieczne do przeprowadzenia szlifu wałów.

Zadzwoń lub napisz, by uzyskać więcej informacji.

 

Czy wiesz  że...

Problem jest trudniejszy, jeżeli chodzi o zdejmowanie i zakładanie koła samochodu ciężarowego. Do ułatwienia tej pracy służy prosty przyrząd, składający się z 3 tulei i dwóch drążków, z których każdy ukształtowany jest w postaci kuli na jednym końcu, a spłaszczony na drugim. Pojazd należy nieco unieść za pomocą podnośnika (po uprzednim odkręceniu trzech nakrętek i obluzowaniu pozostałych) i na odsłonięte 3 śruby nasunąć tuleje, po czym odkręcić pozostałe nakrętki. Następnie kuliste zakończenia obu drążków należy umieścić w dwóch górnych tulejach i uchwycić oba drążki. Trzecia tuleja spełnia rolę osłony gwintu śruby mocującej. Przy zakładaniu koła postępuje się następująco. Trzy tuleje nakłada się na śruby, koło ustawia się niemal prostopadle naprzeciw piasty i przez dwa otwory przetyka drążki, które kulistymi końcami oparte zostają na dwóch dolnych tulejach. Unosząc lekko drążki naprowadza się tarczę koła otworami na śruby mocujące.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies