Strona Główna » Thermo King » Thermo King Yanmar TK 4.86V części » Yanmar TK 4.86V pompa oleju

Yanmar TK486V pompa oleju

Pompa oleju do silnika ThermoKing Yanmar 486V Ingersoll Rand diesel engine IR, który znalazł zastosowanie w agregatach chłodniczych marki Thermo King.

Oprócz pompy oleju silnika Thermo King Yanmar TK486V sprzedajemy także inne części np.: pompy paliwa, tłoki, tuleje termostaty, głowice, bloki silnika, tłoki, zawory głowicy itp.

W ofercie naszego sklepu znajdziesz części do wszystkich silników Yanmar 486V, które są stosowane w agregatach chłodniczych.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

 

Czy wiesz że…

Ustawienie przednich kół jezdnych w samochodzie charakteryzują cztery parametry: kąt pochylenia koła (to jest kąt między pionem i płaszczyzną koła ustawionego do jazdy na wprost, zbieżność kół, to jest różnica między odległościami obręczy kół na tyle i przodzie, mierzonymi w płaszczyźnie poziomej na wysokości osi kół, kąt pochylenia sworznia zwrotnicy, kąt wyprzedzenia. Reakcje jezdni działające na oponę wytwarzają względem osi sworznia zwrotnicy moment, który stara się skręcić koło i który równoważony jest przez układ sił występujących w dźwigniach i drążkach układu kierowniczego.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies