Strona Główna » Thermo King » Thermo King Yanmar TK 4.86V części » Yanmar TK 4.86V wał korbowy

Yanmar TK486V wał korbowy

Wał korbowy silnika ThermoKing Yanmar TK486 V, który możemy spotkać w agregatach chłodniczych marki Thermo King.

Wał korbowy wszystkich wersji silnika Yanmar TK486V Ingersoll Rand diesel engine IR, dostępny na miejscu, z naszego magazynu.

Oprócz wałów korbowych do silnika Yanmar 486V sprzedajemy także inne części np.: pompy wody, termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, tuleje itp.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

 

Czy wiesz że…

Wartość zbieżności i kąta pochylenia dobiera się dla każdego pojazdu zależnie od sprężystości opon i bezwładności kół. Zbyt małe wartości nie zabezpieczają przed powstawaniem drgań i powodują przyspieszone zużywanie się bieżnika, a zbyt duże intensywne zdzieranie jego rzeźby. Przy określonym dla każdego pojazdu oraz typu ogumienia stosunku wartości kąta pochylenia i zbieżności kół siły styczne występujące na powierzchni przylegania opony do drogi i powodujące ścieranie bieżnika.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies