Strona Główna » Rozruszniki » Rozruszniki Perkins

Perkins rozruszniki

Oferujemy rozruszniki Perkins oraz tańsze zamienniki rozruszników Perkins stosowane w silnikach tej samej marki.

Skontaktuj się z nami, a przygotujemy ofertę na rozrusznik do Twojego Perkinsa.

W ofercie nie tylko części oryginalne, ale także wysokiej jakości zamienniki, znajdujące zastosowanie w maszynach budowlanych, wózkach widłowych oraz innych pojazdach. Dostarczamy części sprawdzone. Każdy produkt przez nas sprzedawany jest objęty gwarancją.

Jesteśmy w stanie także zregenerować Państwa rozrusznik, w razie zainteresowania prosimy o kontakt z naszym działem sprzedażowym bądź serwisowym.

Rozrusznik do Perkinsa

Silniki Perkins to bardzo znane i cenione jednostki napędowe stosowane w maszynach budowlanych, maszynach drogowych, maszynach rolniczych,  wózkach widłowych, jednostkach pływających, a także w wielu innych pojazdach urządzeniach.

Posiadamy także pełen asortyment części silnikowych do Perkins, a także osprzęt silnika. Są to między innymi: tłoki, pierścienie tłokowe, panewki, uszczelki silnika, świece żarowe, pompy wody, pompy paliwa, elementy układów wtryskowych, filtry, alternatory, itd.

Wszystkie oferowane przez nas części jesteśmy w stanie wysłać za pośrednictwem kuriera na cały kraj.

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies