Strona Główna » Rozruszniki » Rozruszniki Isuzu

Rozrusznik do silnika ISUZU

Oferujemy rozruszniki do wszystkich silników marki Isuzu, pracujących we wszelkiego rodzaju maszynach budowlanych, samochodach osobowych i agregatach różnego typu.

Rozruszniki do koparek, koparko-ładowarek, wózków widłowych, miniładowarek i innych. W sprzedaży zarówno oryginalne rozruszniki Isuzu jak i znakomite zamienniki, marki Denso, Bosch, Hitachi i wielu innych.

Istnieje również możliwość regeneracji starych rozruszników, po uprzednim dostarczeniu ich przesyłką kurierską do naszej firmy. Wówczas będziemy w stanie określić koszt i czas regeneracji.

Jako specjaliści w pracy z silnikami marki Isuzu, dobierzemy odpowiedni dla Państwa maszyny rozrusznik. Pomocne będzie podanie oznaczeń odczytanych ze starego rozrusznika lub dokładnego oznaczenia z silnika, które w przypadku Isuzu znajdują się najczęściej na białej naklejce na pokrywie zaworowej.

Przykładowe silniki Isuzu do których oferujemy rozruszniki to: 3KC1, 3KR1, 3LD1, 4BG1, 4HK1, 4JJ1, 4LE1, 4LE2, 6BG1, 6HK1, C240, 6SD1, 6WG1, 2,2Di i wiele innych.

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies