Strona Główna » Rozruszniki » Rozruszniki Caterpillar CAT

Rozrusznik do silnika CATERPILLAR

W ofercie rozruszniki Caterpillar, a także bardzo wysokiej jakości zamienniki rozruszników do silników CAT.

Oferujemy rozruszniki do różnego rodzaju maszyn budowlanych, rolniczych, przemysłowych oraz do innych urządzeń wykorzystujących silniki Caterpillar.

Amerykańskie przedsiębiorstwo Caterpillar jest jednym z największych na świecie producentów maszyn budowlanych i górniczych, a także silników dieslowskich i około 400 innych produktów.

Silniki Caterpillar są stosowane przede wszystkim w maszynach tej samej marki ale również w wielu rodzajach kruszarek, agregatach przemysłowych, statkach, dużych pojazdach specjalistycznych itp. są to przykładowo takie marki jak Compair, Olympian, Ingersollrand, Terex, Wirtgen.

Specjalizujemy się w sprzedaży części do silników marki Caterpillar, w tym rozruszników. Dobierzemy odpowiedni starter do każdego silnika oraz maszyny tej marki. Poza rozrusznikami oferujemy również części do nich. Prowadzimy również profesjonalny serwis maszyn i silników Caterpillar.

Jeżeli masz problem ze swoim rozrusznikiem CAT, skontaktuj się z nami telefonicznie lub złóż zapytanie na nasz adres email.

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies