Strona Główna » Rozruszniki » Rozruszniki Cummins

Cummins rozruszniki

Posiadamy w ciągłej sprzedaży rozruszniki do silników Cummins. Części oryginalne bądź wysokiej jakości zamienniki. Wiele z nich mamy na miejscu, te których nie ma jesteśmy w stanie w krótkim czasie dla Państwa sprowadzić.

Istnieje także możliwość regeneracji rozrusznika przez naszą firmę. Posiadamy profesjonalny warsztat z doświadczoną grupą pracowniczą.

Cummins to znana na całym świecie marka silników wysokoprężnych, silników na gaz ziemny,  generatorów prądotwórczych oraz elementów układu paliwowego. Te jednostki napędowe znajdziemy w wielu ciężarówkach, autobusach, maszynach budowlanych, a także w wielu maszynach przemysłowych.

Oprócz rozruszników, które Państwu proponujemy, posiadamy szeroką gamę części silnikowych zamiennych oraz osprzętu silnika. Oferujemy: tuleje, tłoki, uszczelki, panewki, pierścienie tłokowe, filtry, świece, alternatory oraz wiele innych części.

W razie zainteresowania jesteśmy także w stanie zaproponować silniki regenerowane. Współpracujemy z firmą kurierska, dlatego dowóz zamówionych części do Państwa odbywa się zazwyczaj z dnia na dzień. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z naszym działem sprzedaży części zamiennych bądź działem serwisowym.

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies