Strona Główna » Rozruszniki » Rozruszniki Komatsu

Rozrusznik do silnika Komatsu

Oferujemy rozruszniki do wszystkich maszyn budowlanych, pojazdów specjalistycznych, maszyn górniczych, silników przemysłowych i innych urządzeń napędzanych silnikami Komatsu.

Startery do koparek, koparko-ładowarek, kruszarek, równiarek, wózków widłowych, wozideł, spycharek, miniładowarek i innych pojazdów marki Komatsu w naszej ofercie.

Silniki Komatsu są montowane prawie wyłącznie w maszynach tej marki. Produkty Komatsu są popularne ze względu na dbałość producenta o najwyższe standardy wykonania, oszczędności oraz dbałości o środowisko.

Oferowane przez nas rozruszniki to oryginalne startery Komatsu, a także świetnej jakości zamienniki, takich marek jak Denso lub Bosch oraz wielu innych.

Możemy zaoferować również regenerację starego rozrusznik. W tym celu należy przesłać do nas rozrusznik, a nasza firma – po sprawdzeniu uszkodzonego rozrusznika - poinformuje o kosztach i czasie regeneracji.

Przy doborze rozrusznika do Państwa maszyny pomocne będzie podanie danych ze starego starteru.

Przykładowe silniki Komatsu do których oferujemy rozruszniki to: 4D95, S4D106; S4D102E; 6D108; 6D125; 4D88, 4D98 i wiele innych.

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies