Strona Główna » Rozruszniki » Rozruszniki Liebherr

Rozruszniki LIEBHERR

Rozruszniki do maszyn Liebherr. Wysokiej jakości części zamienne objęte gwarancją. Tylko sprawdzone produkty w asortymencie sprzedażowym naszej firmy. W razie zainteresowania prosimy o kontakt z naszym działem sprzedaży części zamiennych.

Jesteśmy w stanie także zregenerować Państwa rozruszniki. Części oryginalne lub wysokiej klasy zamienniki.

Liebherr to cenione i znane maszyny z licznym gronem odbiorców na całym świecie. To doświadczona niemiecka firma zajmująca się produkcją ciężkiego sprzętu. Są to różnego rodzaju koparki, żurawie samojezdne, maszyny górnicze, wywrotki. Wśród najczęściej wymienianych modeli marki Liebherr wymienia się: Liebherr seria A/R, Liebherr seria L, Liebherr seria LTM/LTC, Liebherr seria TL oraz wiele innych.

Do maszyn Liebherr posiadamy także w ofercie wiele części silnikowych oraz osprzęt silnika. Są to m.in. : uszczelki silnika, panewki, tłoki, pierścienie, korbowody, świece żarowe, alternatory, itp. Jesteśmy gotów dostarczyć Państwu zarówno części oryginalne oraz zamienne.

Oferowane produkty wysyłamy kurierem na cały kraj.

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies